English 4 You – A summer full of English

Mūsu vasaras skola ‘English 4 You’ ir neaizmirstama pieredze un angļu valodas zināšanu apguve radošā un izglītojošā formā. 

Valoda ir vērtība un neatņemams iegūldījums bērna nākotnē. 

Sī ir lieliska iespēja bērniem brīvā un nepiespiestā gaisotnē iegūt, uzlabot un nostiprināt esošās valodas zināšanas.

Mūsu mērķis ir bērnos radīt pārliecību angļu valodas pielietošanā un protams, sniegt jēgpilnu mācīšanās pieredzi. Mūsu programma ir veidota tā, lai pielāgotos bērnu un vecāku interesēm, stimulējot bērna radošās prasmes un komunikācijas spējas tāpat arī, lai veicinātu saskarsmes prasmes strādājot komandā, kā arī darbojoties individuāli.

Learning by doing (Mācāmies darot!)

Mēs zinām, ka jaunas prasmes un zināšanas vislabāk tiek apgūtas tās praktizējot. 

Lai veicinātu valodas mācīšanos tiks izmantoti dažadi valodas apguves rīki caur dažādām tēmam, kā piemēram – māksla, mūzika, sports, daba, kultūra u.c. Katra diena būs dažāda, bērni praktizēs valodu caur stāstu stāstīšanu, grupu darbiem, tāpat bērni arī veidos projektus, spēlēs āra spēles un piedalīsies citās radošās aktivitātēs. 

Lai iegūtu detalizētāku informāciju par programmas saturu, lūdzu sazinieties ar mums – [email protected] vai tel:+371 26438415

Par dalību 

Programma ir veidota divām vecuma grupām: no 6 – 9 gadi un no 10 – 14 gadi.

Programmas datumi: Grupas tiek komplektētas vasaras mēnešos pēc pieprasījuma.

  • Dalības maksa: 150.00 EUR nedēļā.
  • Laiks: darba dienās no 9:00 ­- 17:00
  • Cenā iekļauts: mācību materiāli, pusdienas kafejnīcā, ieejas maksas, transfēri uz aktivitāšu objektiem, minerālūdens un cepumi, apliecinājums par dalību nodarbībās
  • Norises vieta: Lilijas iela 2, Valmiera
  • Vecākiem atlaide 5% apmērā valodu kursu apguvei pie mums!