English 4 You - A summer full of English

Mūsu vasaras programma ‘English 4 You’ ir neaizmirstama pieredze un angļu valodas zināšanu apguve radošā un izglītojošā formā. Tā ir iespēja brīvā un nepiespiestā gaisotnē iegūt, uzlabot un nostiprināt esošās angļu valodas zināšanas.

Valoda ir vērtība un neatņemams ieguldījums bērna nākotnē!

LINGUAPOLE* - Tavs vasaras piedzīvojums Valmieras novadā!

*Nometne ar Valmieras novada pašvaldības finansiālu atbalstu

LINGUAPOLE ir aizraujoša un unikāla pieredze valodu un tautu kultūru dažādību iepazīšanai un izzināšanai tepat sev līdzās radošā un izglītojošā veidā.
5 dienas = 5 dažādas valodas, kultūras, tradīcijas, ēdienu buķetes un daudz kas cits. Nebeidzams karuselis aktivitāšu un pārsteigumu!

LINGUAPOLĒ tu iegūsi priekšstatu par dažādām valodām (spāņu, itāļu, vācu, angļu, latviešu), kultūrām un tradīcijām, atklāsi to esamību tepat blakus – Valmieras novadā, iegūsi jaunu pieredzi, kas balstīta izziņas procesā. Tu gūsi jaunus priekšstatus par multikulturālismu un valodu daudzveidību.

*Pateicoties Valmieras novada pašvaldības finansiālam atbalstam, nometne solās būt krāsaina, daudzveicīga un ļoti garšīga.

Valodu Mapes programmās - mācāmies darot!

Mēs zinām, ka jaunas prasmes un zināšanas vislabāk tiek apgūtas tās praktizējot. Lai veicinātu valodu mācīšanos un jaunu iemaņu izkopšanu, tiks izmantoti dažādi apguves rīki caur dažādām tēmam un jomām, kā piemēram – māksla, mūzika, sports, daba, kultūra, tehnoloģijas u.c.

Mūsu programmās katra diena ir dažāda. Bērni un jaunieši praktiski darbojas, iesaistoties uzdevumu veikšanā un aktivitātēs, savstarpēji komunicējot, īstenojot grupu darbus, tāpat bērni un jaunieši arī veido projektus, piedalīsās āra spēles un citās radošās aktivitātēs.
Lai iegūtu detalizētāku informāciju par programmas saturu, lūdzu sazinieties ar mums – info@valodumape.lv vai tel:+371 26438415

Par dalību

English 4 You - dalībniekiem vecuma grupā 7 - 14 gadi (dalībnieki tiks dalīti dažādās aktivitāšu stacijās kopā ar vienaudžiem, kā arī, darbosies kopā arī ar citiem nometnes dalībniekiem).

LINGUAPOLE - dalībniekiem vecuma grupā 8 - 14 gadi. Ņemot vērā interesi, ir paplašināts vecuma diapazons un pielāgota programma, tāpēc tiek aicināti bērni vecumā jau no 8 gadiem.

Tevi sagaida #mūzika, #valoda, #dejas, #daba, #joga, #sports, #rotaļas, #kultūra, #ekskursijas, #eksperimenti un daudzas jo daudzas neaizmirstamas aktivitātes un atmiņas kopā ar jauniem #draugiem.Programmu datumi 2022.gadā:

LINGUAPOLE - 18.-22. jūlijs
English 4 You - 1.-5.augusts

Dalības maksa katrā programmā: 175.00 EUR nedēļā.
Laiks: darba dienās no 9:00 ­- 17:00
Cenā iekļauts: mācību materiāli, pusdienas, ieejas maksas, transfēri uz aktivitāšu objektiem, minerālūdens un cepumi, apliecinājums par dalību nodarbībās
Norises vieta: Valmierā un tās apkārtnē.

Galerija