Erasmus+ projekts ECTskilss&EL

Šī projekta ideja ir veicināt “labas prakses apmaiņu”, kā mērķis ir izstrādāt Bootcamp programmu studentiem, kā laikā varēs apgūt uzņēmējdarbību un kritiskās domāšanas prasmes kopā ar angļu valodas apguvi.

ERASMUS+ projekts TGSC

Otrās valodas apguvēji bieži apgūst zināšanas par gramatikas likumiem, kurus var izmantot, lai izpildītu vienkāršus vingrinājumus, nespējot izmantot šīs zināšanas, lai tekoši un spontāni sazinātos ārpus klases. Šī projekta mērķis ir iepazīstināt svešvalodu skolotājus ar mācību procedūrām, kas var palīdzēt izglītojamajiem iegūt gramatikas zināšanas spontānai saziņai.

Kultūras Garšu Palete Digitāli

KONKURSS VALMIERAS IEDZĪVOTĀJIEM – Apceļo dienvidus, nepametot mūsu pilsētu Valmieru! Vai ilgojies pēc siltiem ceļojumu galamērķiem, dažādu tautu tradicionālās virtuves un kultūras, jautras kompānijas, izklaides piektdienu vakaros, lietderīgi pavadīta brīvā laika? Apvieno to visu, neizejot no mājas! Pica + valodu aktivitātes + domubiedri = izcils piektdienas vakars! Valodu skola “Valodu Mape” sadarbībā ar picēriju “Vīnkalni Pils Māja” aicina piedalīties konkursā un laimēt iespēju iepazīt siltās dienvidu zemes – Itāliju, Spāniju un Portugāli, apgūstot angļu valodu un baudot gardu picu, kas…