Itāļu valodas kursi grupās un individuāli

Itālija ir Eiropas dienvidu pērle. Tā pārsteidz ar savu saules lutināto dabu un vienmēr laipnajiem ļaudīm. Klausīties kādu no Luciano Pavarotti ārijām nelielas kafejnīcas radio, nesteidzīgi baudīt īstu itāļu picu terasē ar skatu uz baltām burām tirkīzzilos viļņos, vai svešinieka “Ciao” pilsētas skvērā, kurā kūsā Itālijas dzīve, ļaudis un valoda.

Itālija ir vēstures, kultūras un literatūras zeme. Itāļi spēj pārvērst dzīvi mākslā, un šī zeme nespēj atstāt vienaldzīgu nevienu. (Itāļu valoda – tā ir diženāko mākslinieku, vēsturnieku, dzejnieku valoda. Itāļu valoda ir valoda, kurā runā opera, mode un arhitektūra).

Ja arī Tu vēlies baudīt dzīvi, kā to dara itāļi, mācies itāļu valodu! Tā palīdzēs tev vairāk priecāties, radošāk domāt, patiesāk just un darīt!

Itāļu valoda nav sarežģīta. Tā ir visradniecīgākā latīņu valodai, tāpēc itāļu valodas zināšanas tev palīdzēt arī tad, ja nākotnē plāno apgūt vēl kādu citu valodu.

Veca paruna saka – “Kad esi Romā, uzvedies kā romietis”. Nākamreiz, esot Itālijā, tās būs neaizmirstamas atmiņas iepazīt to, protot itāļu valodu!

“Nav šaubu, ka eņģeļi debesīs runā itāliski.” (Tomass Manns, vācu rakstnieks).