Franču valodas kursi grupās un individuāli

Ikvienam no mums reiz vajadzētu doties naksnīgā pastaigā pa laternu izgaismotām Parīzes ielām, iemalkot Bordo reģiona vīnu kādā Eifeļa torņa pakājes kafejnīcā, kurā virtuozi spēlē jauns vijolnieks.

Francija un francūži prot mīlēt kā neviens. Ne velti franču valoda ir pasaules mīlētāju valoda – to var neprast, bet var iemīlēties tajā, kā tā skan. Francūži ir izsmalcināti un tāda ir arī viņu valoda.

Tā ir gracioza, ar tikai tai piemītošu noslēpumainību un cēlumu. Ik katrs cittautietis, kurš spēj sazināties franču valodā, tiek augstu novērtēts un cienīts.
Lai gan franču valoda nav no vieglākajām, tā ir kļuvusi ļoti populāra studiju, biznesa, mākslas un kulinārijas baudītāju vidē. Atverot savu prātu un sirdi franču valodai, tu iepazīsi tās krāšņumu un Francijas kultūras bagātību.

Tu varēsi baudīt skatītāju iecienīto un pasaules kritiķu novērtēto franču kino, lasīt tādu Francijas dižgaru kā Šarls Pero, Viktors Igo un citu darbus, kā arī izlasīt Antuāna de Sent-Ekziperī “Mazais princis” oriģinālvalodā.

Franču valodas zināšanas būs kvalitātes zīme tavai nākotnei biznesa un starptautisku kontaktu vidē.