Angļu valodas kursi grupās un individuāli

Angļu valoda mūsdienās ir viena no populārākajām un pieprasītākajām valodām pasaulē. Latvijā, kā starptautiski aktīvā valstī, angļu valodas zināšanas ļoti augstu tiek novērtētas darba un biznesa vidē, palielinot iespējas attīstīt un popularizēt sevi ārpus valsts robežām, kā arī palielināt savu konkurētspēju darba tirgū.

Angļu valoda ir galvenā tūrisma valoda – tās zināšanas Tev ieekonomēs laiku un finanses, plānojot ceļojumu, kā arī palīdzēs jebkura ceļojuma plānošanā – sākot no biļešu iegādes un  orientēšanos lidostā, līdz pat lokālo hidden gems”* atrašanai.

Uzlabojot savas angļu valodas zināšanas, tu vari kļūt, piemēram, par Kembridžas, Hārvardas, Stenfordas un citu augstskolu studentu neizejot no mājām – attālinātā studēšana dod iespēju apgūt šo augstskolu studiju kursus attālināti. Vienīgais nosacījums – labs internets un iespēja sazināties angļu valodā! Valodu Mapes profesionālie pasniedzēji Tev palīdzēs sagatavoties IELTS, TOEFL un citiem eksāmeniem.

Angļu valoda ir atslēga uz jebkuru valodu! Kā? Daudzi noderīgi informācijas avoti un izcili darbi, kas nav pieejami tavā dzimtajā valodā, iespējams, ir tulkoti angļu valodā. Zinot angļu valodu, varēsi lasīt šos materiālus tā, itkā lasītu tos oriģinālvalodā!

Ja vēlies apgūt valodu ar visuniversālāko pielietojumu, angļu valoda noteikti būs labākā izvēle!

*hidden gems–neparastas, citiem mazzināmas, episkas vietas/lietas/notikumi/atradumi, kas atklāt patieso vietējās valsts burvību, vidi un noskaņu.